Ані знань правил, ані вміння паркуватись – чому випускники автошкіл не вміють їздити

Новоспечені водії не знають правил руху, не відчувають габаритів авто та глохнуть на гірці. Водійські права мають, але їздити бояться. Адже, за 11 тижнів автокурсів їх часто не вчать навіть паркуватися.

Тільки за 9 місяців цього року на Харківщині водійські права отримали понад 30 тис. автомобілістів. Половина з них, наімовірніше, просто не знає правил дорожнього руху, впевнений автоінструктор Євген Козаков – до нього щодня приходять водії, які права мають, а їздити не вміють. Вчаться заново, аби не наражати себе й інших на небезпеку.

Читайте: Де отримати водійські права – нова установа.

За 5 останніх днів харківські копи зафіксували 60 аварій, а штрафів за порушення правил дорожнього руху виписали майже 1,5 тис.

Кількість автошкіл росте немов на дріжджах – адже ліцензія на таку роботу непотрібна. От тільки й інструктори, й поліцейськи сходяться в одному – головна причина більшості порушень на дорогах зовсім не погані знання правил дорожнього руху, а зухвалість та відчуття безкарності.

До слова, Мінінфраструктури, МВС, МОЗ, Міносвіти і народні депутати обговорюють заходи щодо зниження смертності на українських дорогах.

Вгору Вгору
Вверх