Авто на іноземних номерах в Україні: що не влаштовує активістів та який компроміс

Після масштабних акцій протесту, які минулого тижня на два дні паралізували рух у центрі столиці, і засідань робочих груп з’явилася надія, що сторони порозуміються.

Однак очікуваного меморандуму і спільної роботи над законопроектом не відбулося.

Депутати і урядовці пропонують узаконити і розмитнити всі завезені автомобілі і повністю перекрити кордон для нових проблемних авто.

Натомість, водії єврономерів закликають повністю скасувати акциз на іноземні машини і встановити фіксований розмір мита, і готуються до нових акцій протесту.

Автомобілісти, які купили свої машини законно, взагалі дивуються: чому люди спершу свідомо порушили закони і платили ділкам за такі машини, а тепер ще й хочуть їх по-хитрому легалізувати.

Дивіться: Європейські програми енергозбереження. Як це працює і чи задоволені люди

Митники і фіскали рапортують: за 2,5 роки склали понад 26 тисяч протоколів і наклали понад 206 мільйонів гривень штрафів на порушників.

Однак навіть ухвалений торік закон, який дозволяє купити за кордоном і значно дешевше оформити одне авто для себе, поки не зменшує кількість ласих до євроблях.

До слова, 12 вересня, на вулиці генерала Алмазова у Києві автомобіль на єврономерах в’їхав у припарковані Range Rover, Toyota і Mercedes.

Теги:
Вгору Вгору
Вверх