Без опалення та гарячої води. Як тренуються олімпійці в Миколаєві

Від урочистого відкриття минуло менше року. А єдина в країні сучасна фехтувальна зала вже на межі закриття. 200 спортсменів тут тренуються у холоді. Батареї холодні, з вентиляції дме вуличне повітря, душ без гарячої води. І це головна зала для тренування олімпійців. Однак – і великі, і малі хворіють, зривається графік підготовки до важливих змагань.

Сучасну залу після 3 років будівництва відкрили цьогоріч у січні. Стрічку перерізали президент Петро Порошенко і олімпійська чемпіонка, випускниця миколаївської школи Ольга Харлан. Спортсмени раділи приміщенню світового рівня.

Дивіться: Вона – живець для маніяків та грабіжників. Найгарніша поліцейська Харкова.

Майже рік зала “нічийна”. Бо на баланс міста її не передали, хоча її збудували коштом державного і місцевих бюджетів . Проте земля належить національному університету ім. Сухомлинського. За законом, зала має бути власністю міносвіти. У  міністерстві кажуть –  передати готові, але за документами – зал ще не введений  в експуатацію.

Доки чиновники готують документи, похолоднішає, і тренування тут будуть неможливі. Якщо залу закриють, спортсмени залишаться на вулиці. Адже стара фехтувальна школа на реконструкції.

Раніше Факти ICTV писали скільки коштує стати чемпіоном Європи з карате?

Вгору Вгору
Вверх