Блек Бой. Історія пса, якого скалічили люди

Блек Бой – мешканець Гостомельського притулку, який став жертвою людської жорстокості та байдужості.

Один із працівників притулку Валерій Миколайович знайшов напівживого пса на узбіччі цієї зими. Пес пролежав на холодній засніженій землі без їжі близько трьох-чотирьох тижнів. Повз скаліченого собаку проїжджало безліч автівок, однак жодна не зупинилася.

Лікарі оглянули Блека, і повідомили жахливе – це не автотравма. Сильні удари, нанесені людьми, призвели до втрати чутливості задніх кінцівок.

– Травми нанесені собаці не характерні для автотравми, адже перелому немає. У пса – здавлений хребет у зоні лопаток, тобто його били палицею. До того ж, коли знайшли собаку, то на шиї були сліди від нашийника. Домашнього собаку сильно побили по спині палицею, внаслідок чого він втратив чутливість нижньої частини тіла, – розповідає президент Київського товариства захисту тварин, керівник Гостомельського притулку Ася Вільгельмівна.

Пес не може самостійно наблизитись навіть до посудини з їжею. Щодня ветеринари проводять тренування з Блеком – тримаючи задні лапи собаки у своїх руках, бігають разом з ним по 20 хвилин.  Відчайдушний собака, рвучись уперед на передніх лапах, із мовчазною вдячністю дякує новим господарям.

Працівники притулку вірять, що чутливість задніх лап повернеться до пса. Але наразі Блеку потрібен візок-протез – конструкція буде тримати задні лапи собаки. З нею Блеке Бой зможе самотужки рухатись по вольєру та навіть бігати.

За словами керівника притулку візок коштує близько 3 тисяч гривень. Однак притулку бракує коштів, адже потрібно утримувати близько 800 тварин, які мешкають у притулку.

Ще місяць тому собака лежав у вольєрі під крапельницями, а вже сьогодні з надзвичайною жагою та міццю пес на двох лапах, забувши про страшну жорстокість, тягнеться до людей і неймовірно хоче бігати.

Ми можемо здійснити собачу мрію! Як допомогти псові читайте на сайті притулку – http://animalprotect.org/about/historyhttp://animalprotect.org/about/history.

Більше про мешканців притулку під Києвом читайте тут.

Вгору Вгору
Вверх