Бойовики обстрілювали багатоповерхівки “на замовлення” Рос ТБ

Майже 250 реактивних снарядів Град по околицях Опитного та Авдіївки. Місцеві дивом не постраждали, ракети  перелітали через їхні будинки в українські опорники.

Все почалося посеред білого дня з гудіння безпілотників, що корегували вогонь по українських позиціях. Коли стрілки годинника показали 15:30, в повітрі з’явились ракети. Гатили купкою, відстань між вирвами не більше двох метрів.

Дивіться: Бойовики перейшли на осінню тактику. Атака – вдень, полювання – вночі.

У перехресний вогонь з бойовиками долучилась російська пропаганда. Все вказує на те, що до вчорашньої атаки російські найманці готувались на всіх фронтах заздалегідь.

Рупор Кремля – сайт Вести.Ru прив’язав до боїв під Донецьком загибель дітей в іншій частині міста, де обстрілів вчора взагалі не було. Просто діти на шкільному стадіоні знайшли нерозірваний снаряд, і поцілили в нього цеглиною.

Інсценування вчорашніх подій розкривають самі жителі Донецька та користувачі соцмереж. Кажуть бойовики  вдарили по мирному населенню з мінометів і ось підтвердження – за лічені хвилини на місці обстрілів багатоповерхівок було вже російське телебачення. Та кремлівським агітаторам байдуже і на правдивість такої пропаганди, і на людські життя.

Раніше стало відомо, що Росія – найбільший у світі експортер бойовиків ІДІЛ.

Вгору Вгору
Вверх