Будівельний скандал під Києвом: 3 тис. грн за куб води та несправний ліфт

У Гатному під Києвом мешканці 2-х багатоповерхівок залишилися без води. Будинки на 80 квартир. На всіх дають 16,5 кубів води на добу. Якщо люди переберуть, воду, обраховують по 3 тис грн за куб. Такі умови виставив місцевий постачальник-монополіст.

Аби змусити людей закрити борги компанія відрізала трубу. Іншого постачальника в Гатному немає. Люди на поверхи воду носять відрами по сходах. Бо ліфт в будинку теж не працює.

Втричі дешевшу воду можна було підключити напряму від Київводоканалу. Але для забудовника це 3 млн додаткових витрат. Тож він вирішив зекономити.

Аби приховати махінацію, він сам розраховувався з постачальником води, збирав з людей гроші, але жодних квитанцій не давав. Відтак заліз у борги, які постачальник переклав на людей. Ті у відчаї. Звертались навіть до прокуратури. Бо самостійно домовитися не можуть.

Дивіться: Утеплення житла – як можна заощадити і скільки

Постачальник води на жодні поступки не йде. Натомість, люди хочуть підписати індивідуальні договори, щоб кожен платив за спожите. Та монополіст проти.

Такий хаос на ринку нерухомості виник тому, що забудовників ніхто не контролює. А поки потенційним новоселам  варто пам’ятати: надто низька ціна – це ризик, і зекономивши на перевірці документів фахівцями, можна потім залишитися не просто без світла чи води, а й без омріяної квартири.

До слова, Факти писали про житло на будь-яку “кишеню”. У яку суму обійдеться квартира в новобудовах.

Вгору Вгору
Вверх