Де купити квитки за 3 тижні до Нового року і чому у касах порожньо

Українських рішал та перекупників сміливо можна висувати на різноманітні премії невмирущості. Ще 3 тижні до Нового року, а квитків  на популярні потяги в Карпати вже давно немає, причому вони вже відсутні, щойно відкривається продаж, тобто за 45  днів.

Ані до Івано-Франківська, ані до Чернівців, ані до Ужгорода на кінець грудня квитків немає. Перекупники і досі крутяться біля кас. Вказати на потрібну людину можуть ще на вході до вокзалу. Керівництво Укрзалізниці визнає – спекулянти знаходять способи і нині торгувати квитками. Допомагають їм в цьому працівники вокзалів.

Дивіться: Укрзалізниця замінить старі пасажирські вагони німецькими.

Водночас переконують – нині так заробляють одиниці. А ось масово квитки розбирають саме пересічні українці.

Простіше з квитками на автобус. Щоправда, дещо дорожче. Приміром, до Івано-Франківська найдешевший плацкартний квиток на потяг – 116 гривень, автобус –  понад 400 гривень. До Львова – найдешевший потяг обійдеться у 103 гривні, автобус у 380 гривень.  До Одеси потягом дістатися можна за 117 гривень, автобусом – за 300 гривень. Можна доїхати і на авто. Завдяки сервісу BlaBlaCar. Там водії шукають попутників.

Тим часом Укрзалізниця теж обіцяє – невдовзі на напрямки, які користуються найбільшою популярністю, дадуть додаткови потяги, тож варто перевіряти наявність квитків. Найпростіше це зробити на сайті Укрзалізниці.

До слова, Укрзалізниця збирається прискорити потяги за допомогою технології легкої ваги.

Вгору Вгору
Вверх