Дійшло до криміналу. В яких містах зірвано опалювальний сезон

Гріються, як можуть у міській лікарні Сміли. Керівництво закладу дозволило користуватись обігрівачами. У відділеннях їх вмикають погодинно, аби й пацієнтів нагріти, і мережу не перевантажити. Теплі ковдри, руханки, побільше одягу і обігрівачі. Поки немає тепла, в місті працюють лише окремі групи у садочках. Школярам теж продовжили канікули, поки в освітніх закладах не потеплішає.

Дивіться: Зігрітися без опалення взимку – 3 найкращих обігрівача та ціна.

Тепло у Смілу почали подавати лише 3 листопада. Загалом запустили 4 котельні з 21. Із теплом тепер районна і міська лікарні, 2 школи з 13, 5 садочків з 15 і кілька будинків. Чому у Смілі зірвали початок опалювального сезону – розбираються правоохоронці. Розслідують кримінальне провадження одразу за 4 статтями.

Мерзне і центр Одеси. У ВНЗ температура така, як і на вулиці. Стрілка термометра показує, що температура теплоносія зараз менше 15 градусів. А ще рятує напрочуд теплий листопад – нині в Одесі до +15 градусів. Деякі ВНЗ через низьку температуру в аудиторіях скоротили пари до години замість 1,5. Так викручуватися змушені не лише в Одесі. В багатьох областях з опаленням ВНЗ не все гаразд. Навіть у столичному університеті Шевченка вже попередили студентів, що частину наступного семестру їм доведеться навчатися дистанційно.

Вам включили опалення?

До слова, 800 будинків Києва відключили від опалення.

Вгору Вгору
Вверх