Доїхати до весни. 7 порад водіям, як врятувати авто в морози

В Україну повернулися морози. З ними побільшало проблем в автомобілістів. Зросли черги на СТО.

Там пояснюють: неякісний газ чи дизельне пальне – замерзає просто у системі. Ще однією причиною поломки обладнання нерідко стає дешевий антифриз чи омивач для скла.

Водії починають усувати проблеми, коли машина вже не їде.

Фахівці радять не тільки стежити за показниками на панелі, а й не лінуватися зазирати під капот. Доїхати до весни можна без неприємностей – якщо завчасно діагностувати можливі поломки.

Каністру антифризу чи мастила краще придбати в магазині чи на АЗС, але найбільший вибір – на авторинках. І ціни значно нижчі. Та питання знову ж до якості.

Якщо антифриз – не дорогий товар і переважно вітчизняного виробництва, то моторній олії покупці віддають перевагу – імпортній. Серед автомобільних рідин саме її найбільше підробляють.

Хороше мастило є запорукою надійної роботи двигуна. Так само і газом чи дизельним пальним фахівці рекомендують заправлятися лише на перевірених АЗС.

Дивіться: Спіймана банда шантажистів-викрадачів елітних машин

Також узимку низька температура шкодить не тільки рідинам, а й забирає заряд акумулятора. Запуск з одного оберту ключа, особливо зранку, інколи стає нездійсненною мрією.

Якщо авто ночувало на вулиці, може замерзнути й замок. Це не поломка.

Врятує розігрітий ключ, чи спеціальний розморожуючий спрей. Не буде зайвим у багажнику й спеціальний засіб для змащування ущільнюючих гумок, аби вони не примерзали до дверей.

До слова, тим, хто збирається купувати машину, потрібно бути обізнаними у тому, що за нове авто можуть видавати машину, яка побувала в річці або озері.

Вгору Вгору
Вверх