Гройсман про блокаду на Донбасі: Це піар

Торговельна блокада окупованих територій – це суто піар деяких політиків і жодного позитивного результату вона не принесе. Адже паралізувавши залізничний рух з ОРДЛО, активісти можуть залишити без тепла і світла тисячі людей, які живуть на підконтрольній Україні землі.

Про це напередодні заявив глава українського уряду Володимир Гройсман у програмі Свобода Слова на ICTV.

Прем’єр переконує: вугілля, що завозиться з Донбасу, замінити нічим. А щоб від нього відмовитися, потрібно негайно переобладнати всі прифронтові теплоелектростанції.

Окрім того, вугілля, яке завозиться, видобувають компанії, зареєстровані на підконтрольній Україні території, і справно платять податки до держбюджету, запевняє Гройсман.

Читайте: Шостий день блокади Донбасу: обстріл та знищені рейки

У парламенті пропонують взагалі обірвати всі економічні зв’язки з ОРДЛО. Мовляв, торгуючи з ОРДЛО ми самі ж підтримуємо терористів.

Та гості й експерти студії впевнені: якщо діяти такими методами, то Україна ніколи не поверне окупований Донбас. Окрім того, повна ізоляція ОРДЛО призведе до ще більшої ескалації. Терористи спробують захопити території, на яких розташовані теплогенерувальні об’єкти.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО заблокували гілку залізниці Луганськ – Лисичанськ – Попасна на ділянці Гірське – Золоте. Блокпост блокади назвали Редут Богдана.

Вгору Вгору
Вверх