Крим і оборонка. Порошенко та Ердоган відкривають пряму телефонну лінію

Президенти України та Туреччини домовилися про співпрацю у оборонній галузі, захист інвестицій та уникнення подвійного оподаткування.

Ердоган назвав Україну ключовою країною в регіональній безпеці. І вкотре підкреслив – чий Крим. Анкара ніколи не визнає анексію Криму, завжди буде підтримувати суверенітет України, а також в країні переймаються долею кримських татар.

Мустафа Джемілєв натомість додав, що Україна розраховує залучити Туреччину до міжнародної групи друзів деокупації Криму.

А ще країни створять пряму телефонну лінію – тобто, зможуть зв’язатися у будь-який момент.

Дивіться: Волкер: між окупацією Криму та Донбасу немає різниці

– У нас є великий потенціал співпраці в різних сферах, насамперед в військово-технічній.  Ердоган – геополітичний мачо і вміння з ним вибудовувати спільну мову – це теж хороший тест для України, який засвідчить, що ми можемо вести діалог з сильними та важкими міжнародними гравцями, – каже Євген Магда, політолог.

Та Україну Ердоган цікавить передусім як переговірник із Кремлем. Саме від нього багато в чому залежить питання визволення з російських тюрем кримсько-татарських активістів. В решті моментів Ердоган намагається грати на усі фронти.

До слова, питання повернення Криму і Донбасу буде вирішене у найближчому майбутньому між виборами президентів України і Росії.

Вгору Вгору
Вверх