Лікарська помилка – що робити і чи можна довести

До Херсонської міської лікарні дружина Віктора Кругова звернулася з нескладною хворобою – камені в жовчному міхурі. Жодної екстреної ситуації, 50-річна Тетяна Данилевська йшла на планову операцію, але вона  стала фатальною. Чоловік переконаний – смерть дружини – кричуще  недбальство медиків , бо її  належним чином не обстежили, провели значно складнішу операцію замість простої. Це спровокувало ускладнення, які надто пізно почали лікувати антибіотиками. Як наслідок – набряк мозку, інсульт, часткова кома, з якої жінка вже не вийшла.

Читайте: Як зміниться медицина: безкоштовна швидка і сімейний лікар.

Лікар-хірург і свій метод операції захищає, і практично всі звинувачення відкидає. Та чоловік, втративши дружину, не втратив почуття справедливості. І вирішив довести, що клятва Гіпократа та право на фахову  медичну допомогу відверто порушені.

Валерій зібрав усі документи і почав вимагати експертизи. Обласні фахівці місяць вивчали справу. І сказали своє слово – помилки були допущені протягом усього лікування.

У спецкомісії розвінчують міфи, що медичну мафію здолати не можна – кажуть із 68 цьогорічних скарг на лікарів, порушення знайшли у 42 випадках.

До слова, в Одесі лікарі довели до важкого стану 23-річного хлопця.

Вгору Вгору
Вверх