Лижі, сноуборд та санки у Києві: найкращі гірки та їх вартість

Кореспонденти Фактів ICTV дослідили, де на Київщині можна знайти спорядження, інструктора та головне – гірки недорого, щоб покататися на лижах, сноуборді чи санчатах.

Протасів Яр – одне з найпопулярніших місць для катання в Києві. Прокат обладнання тут обойдеться у 200 гривень за добу. Сюди входять – лижі, палки та лижні черевики.  Ще 15 гривень на підйомнику треба заплатити за один підйом. Інструктор – 400 гривень за заняття.

Нова траса з’явилась у селі Гвоздів рік тому. Тут є готель на 8 номерів, ресторан і лижна школа. Оренду комплекту спорядження пропонують за 250 гривень.

Трохи ближче до Києва – гірськолижна школа Вишгора. Там вартість оренди лижного обладнання – 120 грн за годину. Підйомник – 30 грн.

Та в межах столиці обладнаних трас сьогодні небагато. Здебільшого люди катаються на “диких” гірках, де нема підйомників та будь-яких платних послуг.  Такі місця є майже в кожному районі столиці.

Так Оболонська набережна взимку підходить для катання на санчатах. На Подільському узвозі можна спробувати спускатися на лижах. Багато доріжок і в парку Березовий гай у Подільському  та у Святошинському районах. Парк Нивки – з крутими схилами. Якщо хочеться спробувати себе на професійних трасах, треба їхати за межі міста.

Нагадаємо, Факти писали про те, скільки коштує відпочинок у найпопулярнішому гірськолижному курорті у східній Європі.

Вгору Вгору
Вверх