Мітинги під Радою: активісти не знають, за що стоять

Сесійний тиждень парламенту закінчився та мітинг під його стінами не розходиться. Мітингувальників цілий день вмовляли перенести палатки в Маріїнський парк і звільнити дорогу. Та попри заклики правоохоронців, намети  досі займають цілий квартал на Грушевського. Їхні мешканці, учасники мітингу, покидати своє місце ночівлі не планують. Кажуть, стоятимуть тут до перемоги. Тим часом правоохоронці скаржаться: діалог з мітингарями не складається. Постійно змінюються  переговорники і самі вимоги.

Читайте: Депутатів змусять заплатити за бійку у Раді.

Уточнити вимоги та подальший план своїх дій учасники мітингу обіцяють наближчими днями. Наразі їх за даними поліції, майже 300. Організатори акції, політики та опозиційні депутати несподівано уникають спілкування з пресою. Переконують – тепер ініціатива зібрання – в руках його пересічних учасників. Та не всі учасники можуть чітко сформулювати мету свого перебування в наметах і зачитують з  папірця  розмиті вимоги.

Тим часом Урядовий квартал досі частково заблокований та оточений кордонами правоохоронців. А Кияни продовжують стояти в заторах.

Нагадаємо, вчора, 19 жовтня, відбувся третій день активних подій на мітингу під Верховною Радою. Факти ICTV скорочено розповідають про те, що сталося за добу.

Вгору Вгору
Вверх