Моніторинг здоров’я та як вгадати з розміром в інтернеті – українські бізнес ідеї

Українці багаті на інноваційні бізнес ідеї. Нині в країні велика кількість корисних проектів, які потребують фінансування.

У столиці відбулася битва стартапів, де обрали найкращий. Приз у 10 тис. доларів отримали розробники пристрою для моніторингу життєвих показників людини.

Невеличкий апарат кріпиться на тіло і через додаток на мобільному передає близьким кардіограму пацієнта, і, якщо необхідно звернутися до лікаря – інформує про це.

Кілька проектів стосувалися виховання дітей, зокрема – розумні кубики, які вчать читати та рахувати. Або ж програма, яка обмежує використання гаджетів дітьми. З її допомогою батьки можуть вимкнути девайс дитини дистанційно, також програма відфільтровує небезпечні сайти.

ДивітьсяКовбої, роботи та пінгвіни у небі над Брюсселем

Серед претендентів на 10 тис. доларів також був розумний брелок, який пам’ятає всі паролі від ваших гаджетів та забезпечує максимальну приватність.

Кілька ідей стосувалися підбору одягу в інтернеті, зокрема про те, як вгадати з розміром.

До слова, ігри за приставкою під телевізором – знову популярні. Найкращою грою серед представлених на виставці Gamescom назвали нові пригоди Супермаріо Одісея.

Вгору Вгору
Вверх