На чому і за чий кошт їздять Івано-Франківські депутати

Купити нові автомобілі депутати Івано-Франківської облради вирішили наприкінці минулого року. Оголосили тендер. Хотіли винятково Toyota, і тільки преміум-класу. Але в справу втрутилися громадські активісти, тендер зупинили.

Їх запевнили, що з автопарку продали два старі Mercedes. Виторгували майже 400 тис грн, тож іномарку таки купили. Toyota Camry коштувала облраді 1 млн 52 тис грн. І вже за півроку провели новий тендер. За кросовер Toyota Highlander 2017 року випуску, в області виклали 1 млн 117 тис грн. Держаудит також визнав цю покупку незаконною, через порушення процедури торгів.

Поліція у проведенні торгів злочину не побачила. Цього року облрада закупила ще й Neoplan 2004 року випуску. На покупку виділили 2 млн 700 тис грн. За два місяці лише дві поїздки і ремонт.

Дивіться: Як орендувати електромобіль у Франції

Дорогі автомобілі полюбляють не лише в облраді. В Івано-Франківському департаменті культури також вирішили купити машину.

Там оголосили тендер. Сподобався чиновникам Citroеn 2017 року випуску за 1 млн грн. Іномарка для успішних бізнесменів, а не для держустанови. На авторинку є безліч інших моделей з ідентичними параметрами і нижчою ціною.

Окрім власних забаганок, франківські депутати та чиновники досі не навчилися рахувати. Замість виділити гроші на добудову школи, садочка чи оновлення лікарні, вони необгрунтовано витрачають мільйони на перевезення себе.

До слова, Volkswagen випустить “заряджені” хетчбеки з гібридними моторами.

Вгору Вгору
Вверх