На дворі -2, в амбулаторії 0. Чому на Черкащині мерзнуть пацієнти й лікарі

Денний стаціонар порожній, крапельниці не ставлять, графік щеплень зірваний, розчини буквально замерзають. Робота амбулаторії паралізована. У медпрацівників зуб на зуб не потрапляє, пацієнтів – одиниці. Амбулаторія обслуговує жителів шести навколишніх сіл, це майже 3 тис. населення. Зазвичай тут до 20 пацієнтів на день. Але зараз лікуються вдома.

Офіційно опалювальний сезон в районі розпочався 16 жовтня. Однак, тепло в амбулаторію відразу не дали. Тож медзаклад сам його увімкнув.

Дивіться: Холод та космічні рахунки за електрику: в Одесі замерзають 500 квартир.

Самовільне підключення  – грубе порушення, кажуть газовики. За несанкційний відбір газу ще й штраф нарахували. У райлікарні, якій підпорядкована амбулаторія, стверджують, штраф платитимуть, як буде судове рішення. Бо стягнення хочуть – космічне.

Нині соціальна сфера Кам’янського району вже на 98% перейшла на альтернативне паливо. Аби не робити людей заручниками від газу. Крім амбулаторії ще 3 ФАПи мерзли півтора місяця. Тепло їм подали лише 5 грудня.

До слова, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію про те, як формується тариф на опалення і як розрахувати його вартість.

Вгору Вгору
Вверх