Німецька компанія розширила свою мережу Duty Free магазинів у Києві

Пасажири літаків відтепер відчуватимуть більше комфорту. Німецька компанія Gebruder Heinemann разом зі своїм українським оператором БФ энд ГХ Трэвел Ритейл лтд у терміналі А аеропорту Київ – Жуляни відкрила свій третій магазин безмитної торгівлі.

– У нас довготривала співпраця з Україною. Ми вже працюємо в аеропорту Бориспіль і зацікавлені бути всюди, де великий міжнародний пасажиропотік. Ми дуже задоволені нашою співпрацею і, я вважаю, цей аеропорт – це чудове місце сполучення з багатьма країнами, – коментує співвласник компанії Gebruder Heinemann Клаус Хайнеманн.

Прихід німецької компанії означає вливання нових інвестицій в Україну, яке зазвичай стимулює прихід лоукостерів. Водночас багато пасажирів вже звикли до магазинів Duty Free саме цієї компанії в інших країнах та українських аеропортах.

– Ми обрали лідерів, щоб привести їх до України. Ось вони тут вже більше 7 років. Тільки по Борисполю ми за ці роки заплатили більше 400 мільйонів платежів. Сподіваємося, що в перспективі Україна буде розвиватися і пасажиропотік збільшиться, – говорить власник БФ энд ГХ Трэвел Ритейл лтд Артур Гранц.

Дивіться: День цивільної авіації – найкращі СМС-привітання

Отож, прихід іноземних компаній в аеропорти свідчить про розвиток інвестиційної привабливості України.

Нагадаємо, Буковель відкрив сезон катання 2017/2018.

Вгору Вгору
Вверх