Нова січ: чим закінчився мітинг Саакашвілі під Радою

Створити народну січ у Києві закликав своїх прибічників Міхеїл Саакашвілі. Що в його розумінні означає створення Січі він не пояснив. Можливо мріє, щоб його зробили гетьманом прямо там, в наметі під Верховною Радою. Щоправда виконувати закони країни, яка його прихистила, він не збирається. Від Генпрокуратури ховається за натовпом людей. Які, до речі, вже порозбирали бруківку не лише на вулиці Трьохсвятительській, а й на майдані перед Верховною Радою.

Дивіться: Затримання Саакашвілі – хронологія подій.

Одразу після виступу Саакашвілі людей на площі перед Верховною Радою поменшало. Одні з них пішли грітися до наметів, інші – додому. Прихильники Саакашвілі ведуть себе досить мирно, хоча на самій площі лежить кілька куп з розбитою бруківкою. Будівлю парламенту позмінно охороняють близько 50 правоохоронців.

Нагадаємо, вранці біля наметів прихильників Саакашвілі сталися сутички між його прибічниками та силовиками. Поліція разом з СБУ намагалися вдруге затримати екс-президента Грузії. В результаті сутички постраждало двоє мітингувальників та 11 правоохоронців. Самого Саакашвілі в наметовому містечку не знайшли. Після 9 ранку він з’явився на площі перед Верховною Радою у супроводі дружини та влаштував імпровізований брифінг. На допит до ГПУ Саакашвілі не пішов, натомість запросив їх до себе в намети.

До слова, Саакашвілі оголосили у розшук за трьома кримінальними статтями.

Вгору Вгору
Вверх