Новорічне привітання президента України Петра Порошенка

Далі пряма мова:

– Дорогі українці! Перш за все, давайте порадіємо за наших співвітчизників, які днями повернулися з полону до рідних та близьких.

Слава Богу, напередодні свят їх таки вдалося вирвати з ворожих катівень.

З глибокою пошаною привітаймо українських воїнів, вони надійно тримають оборону на східних рубежах, а ми і надалі будемо зміцнювати нову армію – нашу гордість і нашу славу.

І крізь штучні лінії розмежування мої щирі побажання хай почують Крим і Севастополь, Донецьк та Луганськ. Брати і сестри, ваш дім – Україна. А грабіжника, який сплюндрував нашу оселю, настане час – проженемо і покараємо.

Шлю щирі святкові поздоровлення нашим міжнародним партнерам. Сполучені Штати щойно оприлюднили рішення про постачання нам сучасної оборонної зброї. Крок у цьому напрямку зробила Канада та інші держави. Євросоюз також продовжив санкції проти країни-агресора. І неначе під ялинку лягло рішення Стокгольмського арбітражу. Воно захистило нас від вкрай невигідних умов газового контракту 2009 року.

Ще раз вітаю сотні тисяч українців, які вже скористалися безвізом. І мільйони, яким він ще стане в нагоді. І усіх нас з впевненим та безповоротнім рухом до Європи.

Ще минулорічної святкової ночі ми лише загадували бажання про безвіз і от воно, здійснилося. Хай не без помилок, але рухаємося вперед. І після кількох років кризи, яку спричинила війна, переходимо до відновлення та розвитку.

За все, що Україна досягла, величезна подяка кожному з вас. Це результат спільної праці.

У новому році уряд має прискорити темпи зростання. Потрібно підвищення рівня життя, відчутне для більшості українців.  І це нам по силах.

Як президент забезпечу політичні умови, необхідні для економічного піднесення. У тих, хто хоче підпалити хату зсередини, слід забирати сірники, а по тих, хто нападатиме на нас ззовні – навпаки відкривати вогонь. І як зіницю ока берегти нашу єдність, оптимізм, віру в свою країну, у свої сили – наш головний ресурс. І все буде добре. Для цього, як вчив Владика Любомир Гузар, нам слід молитися так, ніби все залежить від Бога, працювати так, ніби все залежить від нас.

Я бажаю громадянам України і українцям всього світу миру, щастя, добробуту. З Новим роком вас і Слава Україні!

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка