Облава нічного клубу Києва – чому постраждалі йдуть до суду

Пішов у нічний клуб, а опинився у військкоматі. Так закінчилися веселощі минулої суботи для трьох десятків відвідувачів одного з київських нічних закладів.

Тоді поліцейські заявляли, що проводять рейд проти розповсюдження наркотиків, але виявилось, що це незаконна мобілізація.

При чому хлопців цинічно били і силоміць утримували у військкоматі. Адвокати постраждалих уже готують позови і впевнені, що виграють справу.

Керівництво МВС і Міноборони прокоментувати дії своїх підлеглих часу не знайшло. У комісаріаті лише повідомили, що з затриманими хлопцями провели звичайну бесіду й домовилися про медкомісію. А рейди пояснили наднизькою явкою за повістками.

Читайте“Суниця”: українських школярів садять на наркотики-льодяники

Поліція ж у оперативному відео робить акцент лише на темі наркотиків і нагадує: з забороненими препаратами там затримали аж 17 людей. Тож правоохоронці відреагували на численні скарги місцевих мешканців і жодних порушень з боку силовиків, начебто, не було.

Натомість потерпілі від нічного рейду призовники повідомляють, що на них продовжують тиснути й залякують, аби подробиці їхньої нічної пригоди не стали відомі журналістам.

Днями поліція знайшла наркотики у квартирі заступника мера Вишгорода.

Вгору Вгору
Вверх