Оновлений дизайн та інтелектуальні функції: новий QLED TV від Samsung

Уявлення про телевізори змінюються. Це довела компанія Samsung на заході First Look у Нью Йорку наприкінці минулого тижня. У будівлі Американської фондової біржі було представлено нове покоління QLED телевізорів з оновленим дизайном та інтелектуальними функціями.

На заході були створенні спеціальні зони, де відвідувачі змогли особисто познайомитись з новими функціями лінійки QLED TV 2018. Режим Ambient Mode розширює можливості телевізора. Навіть будучі вимкненим, технологія перетворює його в інформаційний центр, який може відображати новини, погоду та арт-зображення. Також технологія аналізує поверхню за телевізором і може зливатись з нею.

Технологія єдиного невидимого підключення об’єднала кабелі живлення, передачі даних і зовнішніх пристроїв в одному рішенні. На презентації представники компанії Samsung розповіли про особливості нової лінійки телевізорів, які дозволяють користувачам витрачати більше часу на речі, які їм дійсно подобаються.

Дивіться: Топ-3 новинки Женевського автосалону

Телевізор легко налаштувати за допомогою смартфона. Підключені побутові пристрої можуть об’єднуватись у єдину мережу і керуватись за допомогою телевізора. Особливий акцент був зроблений на телевізори з ультра великими діагоналями та аудіо пристрої.

Пристрої створені для повного занурення у події на екрані та отримання задоволення від перегляду. Структура контрольованих світлодіодів гарантує оптимальний рівень контрастності зображення у будь-якій точці екрану. Компанія Samsung планує і надалі втілювати у життя передові ідеї та впроваджувати інноваційні рішення, щоб створювати кращій світ, наповнений новими технологіями.

До слова, Факти писали, коли Apple представить новинки 2018 року.

Вгору Вгору
Вверх