Озеро Сиваш: ціни на відпочинок і лікувальні властивості

Виявляється на Херсонщині біля села Григорівка існує Мертве море зі своїми цілющими грязями та рожеве озеро з ропою.

Перше враження – не тонеш, у воді 35% солі, тож просто виштовхує на поверхню, навіть стати на дно – проблема. Більше дивує сила рожевого озера з ропою та чорних грязей Сиваша, що зцілюють майже всі хвороби.

Вчені вважають рожеву воду залишками прадавнього Лемурійського моря. Ропа насичена мінералами, йодом, бромом, кислотами.

За 50 метрів від озера – чорні грязі Сиваша. Медики помітили: лікувальний ефект значно посилюється, якщо нанести їх на шкіру після 45-хвилинної ванни в рожевому озері.

Плавання в озері безкоштовне. Навколо пляжу інфраструктура. Оренда альтанки коштує 100 гривень, душ-туалет – 40 гривень за день.

Дивіться: Відпочинок у польському місті Єленя-Ґура: ціни та маршрути

Рожеве озеро знаходиться за 20 кілометрів від районного центру Чаплинка. Добратися сюди можна потягом до Херсона, потім автобусом. Та зручніше їхати власним авто, адже від села до озера – 6 кілометрів, громадський транспорт сюди не їздить.

Зупинитись можна у садибах села Григорівка. Комфорт сільський – зі зручностями на дворі. Ліжко коштує від 50 гривень за добу. Ще 100-150 гривень – триразове харчування з домашніх продуктів.

До слова, раніше Факти ICTV писали про ціни на відпочинок на Арабатській стрілці.

Вгору Вгору
Вверх