Переможець-кіксбоксер з АТО розповідає про перемогу

Боєць АТО виборов два срібла на чемпіонаті з кікбоксингу в Італії.

Йому 25 років, професійно ніколи спортом не займався, однак це не завадило піднятися на високий п`єдестал. Микола Литвиненко, срібний призер чемпіонату світу з кікбоксингу.

Коли у 16 років просто з цікавості пішов на секцію кікбоксингу в аграрному виші, навіть не думав, що це переросте у щось більше. На ринг в Італії, де змагалися 2700 спортсменів із 48 країн світу.

Микола Литвиненко просто гатив усіх підряд. Дійшов до фіналу, де зійшовся у двобої з іранцем та англійцем, найважчі бої завершилися сріблом, у категоріях повний контакт і лайтбокс. Тут, в Україні, за нього вболівали найрідніші: мама з братом, і друзі з фронту – Микола вже два роки воює на Донбасі.

Дивіться: Вдень у темряві – як бійці АТО рятуються від ворожих куль

У нього лише кілька днів, аби побачитися з рідними, і потім знову на фронт. А ще треба заскочити у місцевий спортзал, де тренувався у мирні часи, там на його майстер-клас чекає місцеві хлопчаки. І він ввечері, після важкого перельоту і доби без сну знову надягає боксерські рукавиці і йде на ринг.

А от про плани на майбутнє боєць не думає. Нині на нього чекають побратими на фронті, в Миколи лише кілька днів відпустки.

До слова, за минулу добу російсько-окупаційні війська 17 разів порушили перемир’я.

Вгору Вгору
Вверх