Переваги та недоліки проживання в центрі міста

Наші герої відвідали житловий комплекс в центрі міста, але віддалений від шуму доріг і машин. Паші та Вікторії особливо сподобалось, що територія комплексу огороджена та знаходиться під цілодобовою охороною.

– Жити неподалік центра – це жити в ритмі міста, знаходитись у самому вирі культурного, розважального та освітнього життя. Зручне транспортне сполучення та наявність необхідної власної інфраструктури в пішохідній доступності – є очевидними плюсами житла. У комплексі передбачені підземні паркінги та власний дитячий садочок, – розповідає керівник відділу продажу Ольга Кучерук.

Головні переваги життя в центрі – мінімум часу на дорогу, магазини поряд з будинком, паркінг, дитячий садок, центр міста.

Проте Павло та Вікторія турбуються, що краєвид з вікон буде одноманітним та місць для прогулянок і спілкування з природою не буде взагалі.

Будівельна компанія запропонувала родині варіант житла, де поряд з будинком є алея для прогулянок із ландшафтним дизайном. А для родинного відпочинку передбачена навіть лаунж-зона на даху, де можна комфортно провести час. З вікон буде вид на озеленену та облаштовану територію комплексу.

Дивіться: У “холодильнику”, без гарячої води – жахи з життя переселенців у Святогірську

Нашій родині планування та розташування комплексу сподобалось, особливо, наявність поруч скверів, ландшафтних парків, історичних пам’яток архітектури, музеїв та концертних залів, але квартира тут є надто дорогою для них. Тому Павлу та Вікторії запропонували подивитися ще декілька варіантів.

Отже, наступного разу вони розглянуть ще варіанти квартир у місті, подалі від центру, але з гарним транспортним сполученням, неподалік від великих парків та зі зручною інфраструктурою,  квартири, які, можливо, будуть відповідати їхній мрії та можливостям.

До слова, вчора Факти ICTV писали, чи передбачені магазини в новобудовах.

Вгору Вгору
Вверх