Перше українське фентезі за 40 млн грн – Сторожова застава виходить у прокат

У першій українській фентезі-стрічці школяр Вітько потрапляє на тисячу років назад у Київську Русь. Із сучасними гаджетами і знаннями він допомагає богатирям впоратися із кочівниками. По суті, це битва між добром і злом, у якій хлопчина поборов  страх висоти та знайшов перше кохання.

Дивіться: Змусить вас сміятися і плакати – колоритна українська комедія Припутні.

Для Данила Каменського, який і грає головну роль, це перший кінодосвід. Каже, в різні моменти було і складно, і цікаво. У фільмі задіяні також відомі зірки Наталка Сумська та лідер гурту ТНМК Фагот. Загалом понад 600 людей чаклували над фентезі. А ще Сторожова застава з відчутним українським колоритом та іскрометним гумором.

– Це українське фентезі насамперед для українського глядача. Якщо вірити у свої сили, то можна побороти усе, незважаючи на всі складнощі, – каже режисер стрічки Юрій Ковальов.

Зйомки тривали 52 дні по всій Україні. Це і Карпати, і болота Київщини, і Коростишівський кар’єр. А ще спеціально для фільму змонтували справжнє дерев’яне містечко, де відбувалися основні бої. Супермасштабні тут і спецефекти. Бюджет картини майже 40 млн гривень, половину з них дала держава.

Прем’єра Сторожової застави в кінотеатрах України вже завтра 12 жовтня. Дебют на телебаченні буде згодом на Новому каналі. Це буде розширена версія – чотирисерійне кіно.

Раніше у мережі з’явився перший трейлер нового драматичного фільму Вуді Аллена під назвою Колесо чудес.

Вгору Вгору
Вверх