Подробиці викрадення немовляти в Києві: чужим дитям, жінка хотіла замінити своє

У поліції переконані: до цього  злочину викрадачі  готувалися заздалегідь.  Адже камери відео спостереження чітко зафіксували, як зловмисниця спочатку стежила за чоловіком з візочком.  Як тільки батько зайшов у дитячий садочок, аби забрати старшу доньку, через кілька хвилин з приміщення вибігла жінка з немовлям. Розгублені батьки одразу звернулися до правоохоронців.

На пошуки двомісячної дівчинки кинули ледь не всі сили столичних правоохоронців. Однак знайти немовля в місті так і не вдалося. І лише коли  до операції долучилися поліцейські  області – з’явилися перші результи. У Вишгородському районі вони натрапили на слід підозрюваних.

Читайте: У Києві невідомі камінням закидали тролейбус з людьми. Постраждала дівчина.

Переховувалась викрадачка на території однієї з пилорам Вишгорода. Там вона жила у вагончику зі своїм хлопцем. Тож і туди принесла двомісячну дівчинку. У своєму злочині жінка звинувачує батька немовляти. Мовляв, вона чула, як він хотів дитину здати у притулок. Тож таким чином хотіла врятувати двомісячну дівчинку.

Водночас, у поліції  у версію затриманої не вірять. Нині розглядають декілька. Одна із них,  –  це викрадення дівчинки, аби потім її видавати за свою. Адже місяць тому ця горе-жінка начебто втратила власну дитину і викинула її на смітник. Нині немовля в безпеці. А от викрадачці загрожує до 10 років тюрми.

До слова, дівчина, яка 20 жовтня у Києві викрала немовля, прокоментувала свій злочин.

Вгору Вгору
Вверх