Прогноз мольфарів та астрологів для України на 2018 рік

Чи закінчиться війна і що зміниться в політиці – журналісти Фактів ICTV дізналися прогноз для України у людей, котрі пов’язані з містикою та космосом.

Мольфар пан Штефан на питання, що принесе українцям рік прийдешній – каже: тимчасово окупований Донбас ми не втратимо. Утім, розраховувати на остаточний спокій не варто.

Політики й далі будуть чубаритися, каже провидець. Та, попри політичні чвари, мольфар бачить Україну квітучою. 2018 стане першим роком на шляху до повної стабілізації.

Читайте: Прогноз астролога на 2018 рік: кому боятися війни та де чекати на переворот

Дмитро екстрасенс та чорний маг – в майбутнє заглядає за допомогою карт таро. Йому вони підказують – тиша на Донбасі  цього року не настане. Але й обіцяного скептиками територіального поділу України не буде.

Рік має пройти без економічних потрясінь. Прогноз екстрасенса  збігається зі словами мольфара. Повільно, але впевнено країна  йтиме в світле майбутнє.

До слова, український астролог Влад Росс спрогнозував майбутнє України в наступному році. Як виявилося, 2018 й для нашої країни буде вельми неоднозначним. Що станеться з зарплатами, політиками і Донбасом протягом наступного року?

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка