Річниця Жовтневого перевороту: що відбувається у Києві

7 листопада було вихідним днем в Україні ще 16 років тому. Та нині в центрі Києва жодних згадок про річницю жовтневого перевороту.

Після революції гідності комуністична ідеологія заборонена в Україні. Раніше нащадки вождів червоного терору збиралися на свій мітинг 7 листопада біля метро Арсенальна та нині і тут жодної людини з червоними знаменами. Не надходила й до київської мерії жодна заявка щодо масових зібрань від партій лівої ідеології.

Читайте: Україна посилить антитерористичний режим.

Щоправда поліція перекрила рух урядовим кварталом, однак зовсім з іншої причини. Центр Києва паралізовано. Ускладнення і на в’їзді до Києва. З усіх боків стоять кількакілометрові затори. Усе через поліцейські перевірки, які запровадили тиждень тому через небезпеку терактів. Дивляться багажники, салон, перевіряють документи.

Найбільше скупчення транспорту тут з 8-10 ранку. Якраз коли люди їдуть на роботу. Щоправда перевіряють не всіх, а вибірково. Водії уже вирахували, що тягнутися доведеться щонайменше 20 хвилин. Тому з домівок виїжджають набагато раніше. Тим часом поліцейські розповідають, таке патрулювання виправдане, адже щодня виявляють зброю чи інші заборонені предмети.

До слова, у Києві вандали залили цементом Вічний вогонь.

Вгору Вгору
Вверх