Салати, фрукти, м’ясо, супи – оновлене меню військових їдалень

Їдальня у новому форматі запрацювала в Одесі для військових моряків. Причому, це вже не експеримент, невдовзі так годуватимуть усіх українських військових, обіцяють у Міноборони.

Меню та принципи організації харчування максимально намагалися наблизити до натовських стандартів.

Салати та фрукти у цій їдальні з’явилися чи не вперше. І це при тому, що вартість харчування зросла не на багато – всього на 3 гривні – до 78. Зате меню значно розширилося.

По-новому тут годують уже тиждень. І на диво, військовослужбовці несуть майже повні тарілки назад. Кажуть, ще не звикли до таких великих порцій.

Кухарі кажуть: до хорошого звикають швидко. Роботи на кухні із запровадженням нової схеми стало вдвічі більше. Адже харчуватися у їдальні захотіли і ті військові, які раніше відмовлялися.

У новій їдальні встановлені сучасні печі, жаровні та системи вентиляції. Але найголовніше – запровадили нову систему контролю, яка не допустить корупції.

Дивіться: Три області за 5 годин. Вертолітна інспекція якості ремонту доріг

Тепер поганого кухаря можна звільнити. А завдяки електронній системі контролю є можливість відстежити залишки продуктів на складі і порівнювати їх з меню, яке теж контролюють он-лайн.

До слова, вчора Факти ICTV писали про децентралізацію військової освіти.

Вгору Вгору
Вверх