Шепетівка за крок від надзвичайного стану

Покриті пліснявою стіни та холодні батареї – так виглядає практично кожна квартира у Шепетівці. Коли в решти України уже майже місяць як триває опалювальний сезон – тут люди рятуюся від холодів як можуть. Температура у квартирах ледве сягає 12ºС.

Зараз без тепла чверть 40 тис. Шепетівки та 6 шкіл із 10. Через холоди уже півтора тижні не ходять на навчання понад 2 тис. учнів.

Дивіться: Без каналізації, газу і тепла – нелюдські умови життя на Харківщині.

Нафтогаз України не дав блакитного палива Енергоінвесту. Це приватне комунальне підприємство обслуговує місто. Та впродовж 4-х років не сплачує боргів. “Накапало” 7 млн гривень. Уже рік через суди місто намагається розірвати угоду з Енергоінвестом. Та без успіху. Люди пішли перекривати дорогу, щоб про їхню проблему почули у вищих кабінетах влади. Енергоінвест – це те ж саме підприємство, через яке сидять у холоді люди у Смілі на Черкащині та ще у Коцюбинському під Києвом.

На останній колегії власник компанії Енергоінвест пообіцяв взяти кредит, розрахуватись з Нафтогазом і подати тепло у будинки. Якщо цього не буде в найближчі 3 дні – міська адміністрація проситиме президента оголосити в Шепетівці надзвичайний стан.

Раніше ми писали як можна заощадити на утепленні житла.

Вгору Вгору
Вверх