Що подивитись у кіно – 3 кінопрем`єри на будь-який смак

Четвер традиційно день кіно-прем’єр. Сьогодні на великі екрани виходить одразу кількі фільмів на різний смак , і фентезі, і документальні драми, і пригодницькі  екшини.

Наприклад, український пригодницький фентезі  Сторожова застава чи біографічна драма про відставку американського президента Річарда Ніксона.

Сторожова застава – це перший український пригодницький фентезі з вражаючими спецефектами. Знімали його по всій Україні, і в  Карпатах, і  на  болотах Київщини. Обійшлася картина майже в 40 млн грн.

Ще одна прем’єра – американська біографічна драма Вотерґейт: Падіння Білого дому. Це історія  про грандіозний скандал ХХ століття, котрий призвів до відставки американського президента Річарда Ніксона.

Супер агент ФБР Марк Фелт – рушійна сила скандалу.  Це він під  псевдонімом Глибока Глотка передав викривальницьку інформацію на главу держави   журналістам.

Дивіться: Перше українське фентезі за 40 млн грн – Сторожова застава виходить у прокат

А от інша  історія теж заснована на реальних подіях з Томом Крузом в ролі неперевершеного майстра афер, про вправного пілота, який розбагатів, працюючи на уряд США та наркобаронів Південної Америки.  Він провернув таке, що ніхто не міг уявити. Його стиль життя – це шикарні тачки, золоті злитки, розкішні жінки та постійна гра зі смертю.

Створив фільм Баррі Сіл: Король контрабанди  іменитий режисер  автор  Містера і Місіс Сміт  та  Ідентифікації Борна Даг Лайман. Тож, сумувати глядачам  точно не буде коли.

До слова, глядач зможе керувати сюжетом. В Голлівуді зняли інтерактивний серіал.

Вгору Вгору
Вверх