Сказала, що може відвести мене до мами. Подробиці крадіжки дитини в Одесі

В Одесі викрали дев’ятирічного хлопчика. Андрій Єфимов у неділю вдень вийшов погуляти на дитячий майданчик біля свого будинку у спальному районі Одеси і за годину перестав відповідати на дзвінки батьків на мобільний.

Читайте:  Хакери зламали CCleaner і вкрали особисті дані 2,3 млн користувачів.

А згодом телефон  був поза зоною. Єфимови звернулися до правоохоронців та через соцмережі до волонтерів. Більше 200 людей з фотографіями Андрія шукали його всю ніч, перевіряючи кожен двір. Поліції таки вдалося відстежити мобільний  хлопця, а потім і затримати жінку, при спробі продати телефон. Хлопець живий і здоровий. Стосовно жінки розпочате кримінальне провадження за статтею викрадення неповнолітнього – їй загрожує позбавлення волі до 3 років.

За інформацією поліції, жінка-викрадачка – 16-річна громадянка Молдови. Вона, представившись знайомою мами хлопчика – повела його з собою. Мотиви викрадення поки невідомі. За словами знайомих родини – Андрій дуже довірлива дитина.

– Вона сказала, що вона подруга моєї мами. Що може відвезти мене до мами, я сказав: “добре”, потім ми сіли в маршутку і вона мене кудись відвела на вокзал, – згадує хлопчик Андрій Єфімов.

Він ще й досі не зрозумів, що його викрали. Весь час був упевнений, що так треба.

До слова, 20 жовтня у Києві викрали немовля.

Вгору Вгору
Вверх