Смертельні ДТП і вічні затори – найпроблемніші дорожні ділянки Києва

Дощ, п’ятниця і водії-порушники. Цих трьох факторів достатньо, аби столиця зупинилася в заторах.

Поділ – особливе місце, нашпиговане припаркованими авто, а ще багато транзитних машин. Порушуючи правила, водії перетинають суцільну смугу, чим провокують небезпечні ситуації і затримку руху.

Вони всі повертають на Європейську площу і блокують рух іншим, тут проїхати неможливо.

Самі поліцейські не раз отримували скарги саме на це місце. Кажуть, що контролювати трафік в усіх критичних точках столиці просто не встигають. І пояснюють, як можна вирішити проблему.

–  Треба, щоб світлофор горів довше, бо вище, на Європейській усе вільно, а тут затор, каже Віктор Кучеренко, поліцейський.

Дивіться: Нова потріскана бруківка та “кратери” – що коїться на дорогах Ужгорода та скільки триватиме

До роботи світлофорів та багатьох дорожних розв’язок є питання і в самих водіїв. У Центрі організації дорожнього руху Києва визнають, що збої і прорахунки бувають, готові приймати скарги та вирішувати проблеми. За їхніми даними, сьогодні в столиці працюють понад 600 світлофорів, рух регулюють 50 тис знаків. Уже прокладено 20 маршрутів зеленої хвилі. Ще 20 – планують наступного року. А ще анонсують, що після харківської трагедії на столичних шляхах будуть зміни.

Нині вираховують місця, де найчастіше стаються дорожньо-транспортні пригоди. Головні причини – перевищення швидкості та нетверезі водії. Тим часом лише за сьогоднішній ранок сталося 20 ДТП. За день набігає до 150 аварій.

До слова, на Львівщині ДТП. Рейсовий автобус, в якому було три десятка пасажирів, зіткнувся з легковиком.

Вгору Вгору
Вверх