Сучасна пластика і рок – виступ балету Radio&Juliet в Україні

Балет Radio&Juliet знову в Україні. Одну з найвідоміших постановок Едварда Клюга напередодні показали у Києві, а завтра сучаний балет покажуть в Одесі.  Це – не просто оригінальне трактування великого твору Шекспіру, а й  його творче переосмислення. Головна фішка вистави – поєднання сучасної пластики з рок музикою.

Надзвичайно чіткі та емоційні рухи під музику відомої рок-групи Radiohead, а замість декорацій – світлові ефекти та відеоінсталяції. Та й сам сюжет переказаний більше з погляду Джульєтти як її спогади.

Читайте: Культові британці Franz Ferdinand вперше виступлять у Києві.

Сучасну постановку шекспірівської історії  – Radio&Juliet – Едвард Клюг  створив 2005 року. Головну партію виконує зірка світового балету Денис Матвієнко, також танцюють інші відомі артисти балету Великий Гетсбі, який кілька років тому підкорила і Україну, і всю Європу. Постановку Radio&Juliet доповнює 20-хвилинний балет Кватро. Його теж поставив Єдвард Клюг.

Вистави вже об’їхали більш як десяток країн. Після Києва та Харкова Radio&Juliet та Кватро сьогодні побачать і глядачі Одеси.

Раніше балет Сухішвілі відмовився від гастролей у Криму.

Вгору Вгору
Вверх