Тебе ще не вбили? Про атовців з Одеси зняли документальний фільм

Одесити-атовці повернулися до мирного життя. Але для своїх рідних, близьких, друзів українські захисники – не герої! І “свої” часом так само жорстокі, як і “чужі”.

Дивіться: Відродження українського кіно – новий рекорд, що залишив Захід позаду.

Про такі непрості настрої у суспільстві та іншу – зовсім “неукраїнську” Україну – у новому повнометражному документальному фільмі: Одесити на Донбасі.  Автори фільму взялися відверто показати іншу, “ватну” Одесу, що не сприймає бійців АТО як своїх захисників. Герої стрічки – семеро місцевих хлопців, які добровільно пішли захищати Україну на Донбасі. Один загинув, а шестеро інших повернулися додому, неначе у ворожий світ. І вони розуміють, що для них, як і для країни – війна ще не закінчилася.

Для режисера Олександра Авшарова це дебют у документальному кіно. Стрічку знімали 8 місяців, тут є і аматорські відеокадри бійців, і невеликі фрагменти реконструкції. Олександр розповідає: таких героїв шукали свідомо.

Бюджет стрічки – 1 млн 800 тис. грн. Основну частину – виділило Держкіно. Прокат фільму стартує з прем’єри 9 листопада в Одесі. Потім стрічку повезуть до Києва, Львова, Харкова та Сум. А наприкінці весни телеверсію фільму ви побачите на нашому каналі.

До слова, перше українське фентезі Сторожова застава вийшла у прокат.

Вгору Вгору
Вверх