Топ-3 заяви Трампа на прес-конференції

Дональд Трамп на прес-конференції одразу перейшов до найголовнішого  – хакерських атак Кремля. Вперше новообраний президент все ж визнав – Росія зламала сервери демократичної партії та Гілларі Клінтон і отримала доступ до секретної інформації партії.

Хоча досі Трамп всі докази цього називав фейком. Але головне обурення Трампа – не атаки хакерів, а те, що спецслужби взагалі розповіли про цей злочин громадськості. А також твердження медіа, що Кремль завядки цій співпраці зможе і надалі шантажувати його як президента.

ЧитайтеДо побачення! – Трамп втік від питання про зв’язки з Росією

Друге головне питання до Трампа – його стосунки з Путіним. Він заявив, що не контактував з оточенням господаря Кремля. Та вважає, що Москва більше поважатиме Америку за його президентства, аніж якби країну очолила Гілларі Клінтон. І підтвердив: готовий до тісних переговорів з Путіним.

Не забув Трамп і про свою  відому скандальну заяву, в якій обіцяв збудувати стіну із Мексикою, аби зупинити потік мігрантів. Він підтвердив свій намір, і додав: за будівництво стіни мають сплатити самі мексиканці.

Нагадаємо, Трамп сказав, хто оплатив компромат проти нього.

Чи допомагали спецслужби Росії Дональду Трампу?

Вгору Вгору
Вверх