Ціни на залізничні квитки будуть переглянуті. Але не в 2017-му

Замість Балчуна тимчасовим виконувачем обовязків керівника Укрзалізниці буде заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов.

Кравцов заявив, що вже найближчим часом почне процес реформування системи управління підприємством, а також вирішення питань, пов’язаних з сервісом та якістю послуг для пасажирів.

 – Я сподіваюсь, що українці відчують поліпшення в роботі Укрзалізниці вже впродовж наступних декількох місяців. Ні для кого не секрет, що сьогодні пасажирські перевезення в Україні збиткові, вони субсидуються за рахунок вантажних перевезень. Швидко змінити цю ситуацію буде досить важко. Проте, поки не планується проводити підвищення вартості пасажирських квитків. Наступного року, скоріш за все, необхідно буде переглянути політику. Сподіваюся, що ми зможемо це зробити гнучким чином, – коментує тимчасовий виконувач обов’язків керівника Укрзалізниці, заступник міністра інфраструктури, Євген Кравцов.

Дивіться: Укрзалізниця призначила 14 додаткових потягів на травневі свята

Також, Євген Кравцов зазначив, що ціни на ті чи інші напрямки будуть корелюватися в залежності від того, з якими видами перевезень вони конкурують.

Від того, скільки коштують квитки на автобуси чи літаки по цим напрямкам.

До слова, у поїздах Укрзалізниці з’являться туалети за 1 млн грн.

Вгору Вгору
Вверх