У холоді та без роздягальні – як тренуються легкоатлети у Одесі

Одеські легкоатлети обурені умовами, в яких змушені тренуватися. У єдиному на півдні України легкоатлетичному манежі тече дах, постійно низька температура та вкрай зношене покриття доріжок.

Можновладці обіцяють відремонтувати спорткомплекс, але ані тренери, ані спортсмени до обіцянок ставляться з недовірою. Адже на гроші виділені торік, замінили освітлення, а дах з того часу став протікати ще сильніше.

Про душ навіть не йдеться, він не працює багато років, і більшість спортсменів воліють переодягатися просто у залі. Жіночої роздягальні у спорткомплексі просто немає – свого часу її переробили на кафе.

Всі працівники спорткомплексу і  тренери постійно тепло одягнені, адже стовпчик термометра взимку не підіймається вище 8 – 10 градусів.

Читайте: Одеська Барбі та ще 4 зірки, які видалили ребра заради краси

На думку керівництва спорткомплексу, всі роботи реально виконати найближчим часом, і вже після цього приступати до реконструкції системи опалення, та оновлення покриття доріжок  і спортінвентаря.

Зараз вартість реконструкції Олімпійця оцінюється у 45 мільйонів гривень, які обласна влада планує виділити протягом трьох років. А поки одеські легкоатлети змушені проводити спортивні збори у Запоріжжі та Сумах, де спортивні споруди перебувають в нормальному стані.

Нагадаємо, у центрі Одеси трамвай протаранив 5 автомобілів.

Вгору Вгору
Вверх