Українці і росіяни – один народ: викладач Харківського вузу

Мітинги сепаратистів, захоплення обладміністрації та інтерв`ю з кремлівськими пропагандистами – все це профіль соцмережі директорки ліцею з Мерефи, містечка під Харковом.

Жителів Мерефи  це обурило. Люди зробили скрін-шоти і поширили у соцмережах.

Директорка називає себе патріоткою України, виступає за територіальну цілісність.

Відео на її сторінці у соцмережі, каже, з`явилося випадково. От тільки як викладатиме дітям про війну на Донбасі ще не визначилася.

 – На сьогодні книги не переписані, в програмі ЛНР, ДНР не існує.  Це моя особиста думка, я маю право не відповідати. Є ще якесь питання? – каже директорка Мереф`янського ліцею №5, Валентина Панова.

 

Ще одна викладачка, з Національного Юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пише вірші терористам, а українців називає окупантами.

Владислава Броницька викладала міжнародну економіку три роки тому.

Викладач не приховувала своїх українофобських поглядів, виносила теми про менеджмент Сталіна, хибність європейського шляху України і крах її економіки Без Росії.

 – Вважаю, що в принципі всі, хто закликає до розколу України, які на сьогоднішній день заявляють, що в Харківській області повинна бути дестабілізація, і всіляко намагаються її привнести, повинні бути покарані правоохоронними органами, – коментує голова Харківської обласної держадміністрації, Юлія Світлична.        

Освітянський сепаратизм обговорять на нараді відповідного комітету ОДА, з викладачами проведуть роз`яснювальні бесіди.

Там запевняють: такі випадки швидше виняток, ніж правило.

Вгору Вгору
Вверх