Українці в Америці. Міка Ньютон – від провалу співачки до успіху в рекламі

Відома співачка Міка Ньютон емігрувала  до США 2011 року. Думала, що їй вдасться швидко підкорити музичний американський  Олімп, але мрії розбилися об реальність.

Співачці навіть довелося стати педагогом, аби прожити. Але натхненна праця, талант і бажання зробили своє – 2015 року вона таки досягла успіху та визнання.

Міка не довго думала і влітку 2011 року на запрошення JK-music group перебралася до США. Наступного року випустила два нові сингли. Проте через деякий час зрозуміла, що її образ не здатен забезпечити карколомну кар’єру в Америці і ухвалила для себе непросте рішення піти від американського продюсера.

На початку кар’єри музика Міка вистрілила в Росії. За рішенням продюсера артистка співала російською, а її пісні називали мега-популярними. Проте у даний час Ньютон твердо заявляє – співати у країні-агресорі принципово не буде.

Дивіться: “А-а-а… Не очікувала” Міс Україна Всесвіт дає перше інтерв’ю

Після розриву американського контракту Ньютон почала працювати з дітьми – викладала вокал, а згодом пішла на акторські курси і щодня вдосконалювала англійську.

Праця принесла плоди за рік. Міка вирішила спробувати свої сили у рекламі і на першому ж кастингу підписала  дебютний контракт. У 2015 українка занесла до свого портфоліо понад 20 зйомок для відомих  компаній,  її обличчя прикрашає навіть австралійські бренди , а популярна  мережа Facebook запрошує зніматися у брендовому відео.

До слова, вчора Факти ICTV розпочали спільний проект із творчою групою фільму Американська Мрія. У пошуках правди – документальна стрічка про креативних і талановитих, амбітних та працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які з різних причин переїхали до Америки і там досягли успіху. Перший матеріал був про Юрія Шевчука. Йому казали, що кар’єри він там не зробить, що надії немає, а він став професором одного з найвідоміших вишів світу.

Вгору Вгору
Вверх