Українцям порадили перевірити сусідів, аби не платити зайве за тепло

Вам приходять захмарні рахунки за тепло, і ви вважаєте їх несправедливими?

Теплопостачальники переконують: зайве тепло людям нараховують через недобросовісних власників мансард чи підвалів. Ті самовільно врізаються в систему опалення й банально крадуть тепло, рахунки за яке потім отримують їхні сусіди.

– Я використовувала в своїх 63 кв метра 3,33 кКл. На сьогоднішній день 3,33 кКл може використовувати мій весь будинок, 11 квартир, але ніяк не я одна, – розповідає киянка, Марія.

Люди кажуть: неодноразово скаржилися в Київенерго.

У тому, що будинок споживає забагато тепла, звинуватили власників засклених балконів, а особливо розбудованих мансард і підвалів.

Енергетики пояснюють – там самовільно підключилися до труб опалення.

Аби виявити порушників, столичні тепловики вирушають у рейди.

Вони фіксують численні мансарди й підвальні магазини, котрі опалюються без офіційних договорів. Утім, всередину комісії ніхто не пускає.

 

 – Є рішення про створення комісії спеціальної, де буде вже залучатися можливість правоохоронним органам доступу в подібні приміщення, – каже заступник директора з технічного забезпечення продажу СВП Київські теплові мережі, Олексій Фоменко.

Тим, хто сумнівається у власних платіжках, тепловики радять перевірити будинок на наявність подібних мансард чи комерційних приміщень у підвалах.

Законність їхніх підключень слід уточнити в енергетиків. Якщо порушення знайдуть – платіжки за тепло людям обіцяють перерахувати.

Вгору Вгору
Вверх