Ватажки псевдореспублік продають обладнання шахт на металобрухт

В окуповану частину села Зайцево під Горлівкою громадські діячі фейкової республіки аж одній родині привезли гуманітарну допомогу. У сюжеті пропагандистських журналістів розповідають як дві дівчинки під обстрілами українських військових ходять до школи.

В окупованій частині Зайцевого дійсно є школа. Однак в сюжеті пропагандистів раптом з’ясовується, що діти до школи не ходять, а їздять на шкільному автобусі. Дивно, адже підконтрольна бойовикам частина не така велика, щоби до школи їздити.

Дивіться: Бойовики застосували проти бійців АТО хімічну зброю.

Інший пропагандистський сюжет на луганському телебаченні. Як в окупованому Свердловську щасливі шахтарі перевиконали план та урочисто винесли з шахти вугільну глибу із надписом 2,5 млн тонн та вручили фейковому міністру палива.

І що цікаво шахтарі в цій шахті не видобували вугілля, а демонтували обладнання. Справа в тому, що насправді шахти у фейкових республіках закриваються – нема кому продавати вугілля. І гірняки шукають можливості підзаробити, навіть демонтуючи обладнання на шахтах, на яких колись працювали. А ватажки ж псевдореспублік просто продають обладнання на металобрухт. Ось такий бізнес.

Нагадаємо, бійці АТО розказали про розстановку сил бойовиків на передовій.

Вгору Вгору
Вверх