Вбивство Самарського – 3 головні версії

Вночі поблизу власного дому вбили депутата Сєвєродонецької міської ради і правозахисника Сергія Самарського. Тіло 53-річного депутата правоохоронці знайшли після опівночі у траві поблизу багатоповерхівок. За попередніми даними смерть настала від удару в голову – у чоловіка проламаний череп. Поліція проводить слідчо-оперативні дії і вже порушено кримінальне провадження за статтею умисне вбивство.

Читайте: Замах на Мосійчука: депутата прооперували, двоє загиблих

Сергій Самарський був радником Сєвєродонецького міського голови і викривав протизаконні дії міських чиновників від Опозиційного блоку, розповідають колеги загиблого. Саме тому вважають, що головна причина його смерті – принципова політична позиція.

У поліції вже назвали 3 основні версії вбивства депутата Сєвєродонецької міськради. Насамперед правоохоронці розглядають версію – про політичну діяльність Сергія Самарського. Кажуть – він не лише був керівником пропрезидентської фракції у міській раді, але й завжди був активним і відстоював інтереси громадян. А також він був одним із кандидатів на посаду міського голови, якби перевибори у Сєверодонецьку відбулися цього року. Також правоохоронці розглядають і його бізнесову діяльність.

Радника мера Сєвєродонецька Сергія Самарського вбили

До слова, недалеко від тіла депутата Сєвєродонецької міськради Сергія Самарського, був виявлений ще один труп.

Вгору Вгору
Вверх