Від металу до інді-року – музика претендентів на Євробачення від України

Україна обирає, хто представить нас на Євробаченні. Претендентів нині  24. Багато нових імен, але вистачає і легенд.  Стилі також різноманітні від металу до інді-року.

У півфіналі Євробачення – цей гурт під номером три. Бенду Монохромія – лише рік, грають у стилі інді-рок. Хоча в них нерідко звучать джазові та фольк мотиви.

Якщо музика нагадує вам вечірку в Гетсбі  – це Лаліко. І стиль цей – електро-свінг. В українському творчому просторі гурт – також новачки.

У списку претендентів український гурт 90-х – Green Grey. Музиканти вже втомилися відповідати журналістам – чому лише тепер подалися на Євробачення. Кажуть, з перемогою Джамали для них конкурс вийшов на новий рівень.

Читайте: Євробачення 2017: голосування за представника України

Загалом з вересня на конкурс подали майже 500 композицій. Тепер – після оцінки журі та он-лайн голосування – у списку 24 претенденти. Національний відбір напівфіналістів стартує в лютому – 4, 11 и 18. Щоразу по 8 виступів.

Система голосування без змін – у прямому ефірі журі виставляють виконавцям бали, а глядачі паралельно голосують смсками.

Нагадаємо, Факти ICTV визначили 5 лідерів голосування серед представників України на Євробаченні 2017. Лідерство утримує гурт Пающие трусы.

Читайте також:  Відбір на Євробачення 2018

Вгору Вгору
Вверх