Відкритий туалет і тепло взимку – Укрзалізниця запустила нові електрички

Укрзалізниця проводить експеримент! На Київщині запустили дві сучасні електрички! Люди приємно вражені, адже останнім часом іздили у жахливих умовах.

Залізнична станція в Боярці – під Києвом. 8:20 ранку. Чергова електричка запізнюється – на годину. Та дочекатися – замало, треба ще протиснутися всередину. Вагони переповнені. Двері не відчиняються. У вікнах, які вціліли, шпарини. У туалет – просто страшно заходити. Такий вигляд у більшості українських електричок, середній вік яких – 30 років.

Дивіться: Укрзалізниця замінить старі пасажирські вагони німецькими.

Багато і пільговиків. За їхній проїзд компенсувати гроші має місцева влада. Але залізниці повертають мізер. Хоча ці гроші якраз і використали б на модернізацію електричок. Цього року  оновити змогли тільки 8 електропоїздів. На це витратили 40 млн гривень.

Тут електронне табло. Світло і тепло. Перші пасажири – в захваті. Але повірити, що такий комфорт  – просто так – не можуть.

В Укрзалізниці сподіваються, що місцева влада погодиться на співпрацю і частину тарифу компенсовуватиме, як роблять це в Європі. Якщо це вдасться, нові потяги курсуватимуть і до Боярки, і до інших містечок.

До слова, Укрзалізниця заборонила повернення квитків по інтернету.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка