Відпочинок на Буковині: прогулянка Дністром та занурення в історичні часи

Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії, а сьогодні – одна із найгарніших архітектурних пам’яток України – Хотинська фортеця.

Туди прямують тисячі туристів, аби зануритись в історичні часи. Та це не єдина принада Буковини.

Соснові схили могутнього Дністра – це справжній рай для кожного туриста. Тут можна покататися на яхтах, взяти участь у змаганнях з підводної риболовлі і пожити у хатинках на воді.

Дістатися до Хотина можна без проблем: з Кам’янця-Подільського – 25 кілометрів, з Чернівців – 65 кілометрів. Ходить автобус. Екскурсія обійдеться у 40 гривень для дорослого та 20 для дитини.

За один день можна встигнути відвідати і одне з найбільш мальовничих сіл Буковини – Ломачинці. Від місцевої природи – просто перехоплює подих.

Дивіться: Туристів у горах не рятуватимуть. Чи безпечно їздити на Прикарпаття

Відпочинок тут на будь-який смак. Для любителів спокійного відпочинку – сонячні ванни та рибалка. Прогулянка Дністром водним таксі обійдеться у 200 гривень. Знайдеться заняття і для охочих екстриму. Аквабайк, водні лижі або вейкборду. Оренда від 300 гривень.

Житло теж на будь-який гаманець. На березі можна поставити намет. За 100 гривень – поселитися у сільській хатині. Окрім того, вздовж Дністра є кілька відпочинкових комплексів. Найдешевший номер 300 гривень. Для тих, хто прагне елітних умов – є будиночки на воді. Коштують 4 тисячі гривень за добу.

До слова, вчора Факти ICTV писали про унікальне місце для відпочинку на Чернігівщині – Голубі озера.

Вгору Вгору
Вверх