Відпочинок на Шацьких озерах: ціни та розваги

На Шацьких озерах у розпалі сезон відпочинку. Прозора вода та мальовнича природа  найглибшого озера Світязь ваблять туристів з усієї України. На багатьох пляжах тут мілко, тож приїжджають родини з дітьми.

Попри пік сезону – вільні місця є – найдешевше житло по 100 гривень з людини, щоправда, вигоди спільні на декілька кімнат або й надворі.

Двомісні номери в котеджах стартують переважно від 500 гривень. Винайняти цілий будинок на декілька сімей можна щонайменше за 2 тисячі гривень на добу.

Від гамірних пляжів можна сховатися на берегах інших Шацьких озер, яких у національному парку понад 20. І в тиші відпочити, насолоджуючись дикою природою.

Дивіться: Відпочинок у Затоці 2017: море з каналізаційними стоками і аквапарк за 600 грн

Біля озер ставити намети не можна, адже це національний парк. Та поруч місцеві жителі здають житло. А ще в спеціальних місцях встановлені 4 наметові містечка на півтори тисячі туристів, є парковка для авто, та всі вигоди. Коштує це від 20 гривень за авто та 20 за намет.

Для шанувальників активного відпочинку, хто не звик просто лежати на пляжі – сплав озерами на байдарках, або ж 20-кілометрова велоподорож екологічними стежками. Коштує таке задоволення 350 гривень з людини на день.

До слова, раніше Факти ICTV писали про ціни та якість курорту Бердянськ.

Вгору Вгору
Вверх