Всередині менше 17℃ – чому у садочку Києва тиждень мерзнуть діти

Обіцяли протягом доби – а мерзнуть вже тиждень. Через прорив тепломережі у садочку номер 328 Голосіївського району ледве набігає 17℃. Діти ходять, одягнені, як капустини. Київенерго щодня годує дитячий заклад обіцянками. Нині тут понад сотня дітей від двох до шести років. Попри низьку температуру, батьки віддають своїх малюків до закладу, бо немає на кого залишити їх дома. Аби не замерзнути діти одягаються, як капуста, жартують у садочку.

Дивіться: Київенерго 10 місяців висилає рахунки за гарячу воду, якої немає – що робити.

Та через таку оперативність монополіста енергетики та тепла на столичному ринку, нині цей дитячий садочок на межі закриття. Адже приймати у холодних приміщеннях малечу директор закладу більше не може. Бо щодня температура у кімнатах дедалі нижча. А Київенерго про терміни ремонту ані пари з вуст. Щоправда після того, як в ситуацію втрутилися Факти – робота біля розритих котлованів просто таки закипіла.

Гнилих труб у столиці понад 70%. І хоча платіжки за опалення зросли, влітку Київенерго мережі чомусь не оновлює. Вже традиційно робить – це взимку, залишаючи на певний період киян без тепла, а їхні подвір’я перетворює на котловани. Водночас у компанії таки пообіцяли, вже завтра дитячий садочок буде з теплом.

До слова, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію про те, як формується тариф на опалення і як розрахувати його вартість.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка