Вихідні у Львові: житло, куди піти та ціни

Якщо підсумувати, то вихідні у Львові для мандрівника коштуватимуть до 2 тисяч гривень.

Найдешевший спосіб дістатися Львова – приїхати потягом. Звідси до центру доїхати можна: на таксі – за це потрібно викласти щонайменше півсотні гривень, пішки – приблизно за 15 хвилин –  безкоштовно.

Плануючи вихідні, подбайте про житло заздалегідь. Популярний варіант – забронювати хостел. Доба у чотиримісній кімнаті коштує, в середньому, понад 200 гривень. Приватний номер – дорожчий – 780-1200.

Якщо ви вже на площі Ринок – обов’язково погляньте на Львів з висоти пташиного польоту – із вежі Ратуші. Квиток коштує 30 гривень.

Львів – досить компактне місто. Тож усі туристичні принади – поряд.  Зокрема – королівська кам’яниця, Італійський дворик. Також можна потерти носика на щастя Никифору Дворняку біля Домініканського собору, піднятися на Високий замок, оглянути Оперний театр, послухати класику в Органному домі та зазирнути у в’язницю-музей.

Щодо їжі, то ребра приготують у вас на очах, у стінах кам’яниці на відкритому вогні. За одну порцію треба віддати 95 гривень, а смакувати – без ножа і виделки.

Дивіться: Як Львів перетворив промзони на сучасні арт-простори

Якщо дегустувати смаколики місцевих кнайп, мінімальна вартість хліба і видовищ упродовж вихідних – а це ранкова кава, обід та вечеря – становитиме мінімум 700 гривень для одного.

Нагадаємо, вчора Факти ICTV писали, де вигідніше купити зимові речі: інтернет або ринок.

Вгору Вгору
Вверх